ק.ב מוצרים ופרויקטים - KBgoods
חלקים לניאגרה סמויה 

מכירה שירות ותיקונים

 ניתן לשלוח תמונות לפריט המבוקש לווצאפ
       053-7739061 תקבלו מענה וייעוץ לפתרון

לשירות לקוחות
03-3749200
   
 
                                 

                            
משלוח חינם לקניה מעל 250 ש"ח
 
 
 
  אטמים | צינורות וניפלים | לחצנים | מצופים | מנגנונים - פעמון | חלקים - אחרים | מיכלי הדחה | מוצרים במבצע

תקלות ותיקון ניאגרות סמויות חרסה                  

                      
    03-3749200   לשליחת תמונות 053-7739061
ניתן לבצע איסוף עצמי 24/6 בתאום מראש
                                                                                    
דף הבית >> מידע מקצועי >> תקלות ותיקון ניאגרות סמויות חרסה


בבתים רבים בישראל קיימות ניאגרות סמויות של מפעל חרסה הישראלי. האיכות יוצאת הדופן יוצרת מצב שלקוחות רבים מעדיפים את המוצר הישראלי על פני רכישת הכלים הסניטריים המיובאים מחו"ל.

חלקי חילוף לניאגרה הסמויה

העובדה שמדובר בחברה ישראלית יוצרת מצב שבו תמיד קיימים חלקי חילוף במלאי ולא נוצר מצב שאין חלפים מסוימים ויש להמתין עד שיגיעו מחו"ל. זהו יתרון גדול כיוון שהחלפים משויכים לכל יצרן ובדרך כלל אי אפשר להשתמש בחלפים של יצרן אחר, כיוון שאין התאמה מושלמת.

התקנת ניאגרה סמויה

כשמדובר בבית חדש או בשיפוצים הכוללים את החלפת הכלים הסניטריים, מתקינים את הניאגרה הסמויה מעבר לקיר האריחים ולאחר מכן מדביקים את האריחים בחלק העליון. במהלך ההתקנה יוצרים פתח שירות אשר דרכו יתבצעו תיקונים בעת הצורך.
המטרה העיקרית של התקנת ניאגרה סמויה היא כדי ליצור חלל גדול יותר בחדר האמבטיה בכך שאין ניאגרה אלא היא מוסתרת. רוב חדרי האמבטיה אינם גדולים יחסית ובדרך זו מגדילים את המרחב לתחושה נעימה יותר של הדיירים.
לקוחות רבים חושבים שפתח השירות אינו גדול מספיק ולכן בעת תקלה לא יהיה אפשר לתקן או להחליף חלפים. החשש שלהם הוא שבכל פעם שתהיה תקלה הם יצטרכו לפרק את האריחים, לבצע את התיקון ולאחר מכן להדביק אריחים חדשים.
החשיבה הזו אינה נכונה. לאורך שנים רבות מבצעים אנשי השירות את כל התיקונים הנדרשים עבור ניאגרה סמויה זאת ועבור ניאגרות של יצרנים אחרים דרך פתח השירות ללא כל בעיה.
אם בעת ההתקנה בוצע פתח השירות בגודל המתאים ועל פי הנחיות היצרן, לא אמורות להיות כל בעיות או תרחישים שבהם יהיה צורך להוציא את האריחים ולהדביק חדשים.

פעולות ראשוניות שיש לבצע כשיש תקלה בניאגרה הסמויה

פעולות לא מבוקרות של הניאגרה הסמויה עלולות ליצור מצב שהמים נוזלים באופן חופשי ממיקומים שונים. כשמדובר בכמות גדולה של מים, הדבר עלול לגרום להצפה מאד לא רצויה באמבטיה. כדי לא להגיע למצב של רטיבות מומלץ בכל תקלה לסגור את הברז הראשי של המים, עד הגעת איש המקצוע הוא כבר יידע איך להתנהל ויפתור את הבעיה.

תיקון ניאגרה סמויה חרסה

אנשים מקצועיים המכירים את המבנה של ניאגרה זו מגיעים בהתאם לקריאת השירות ובוחנים את המצב הטכני של הניאגרה הסמויה. מדובר במבנה פשוט יחסית ולכן קל להם מאד לאתר את התקלה.
איש השירות מסוגל להכניס את ידו דרך הפתח שהוכן מראש. כך הוא מוציא את חלקי הפלסטיק ובודק את תקינותם של האטמים, המנגנון, המצוף ועוד.
בהתאם לבדיקה ובמידת הצורך הוא מתקין חלף חדש כמו אטם חדש במקום אטם שנשחק או מצוף שבור. ברוב המקרים מדובר בתיקון מהיר. הטכנאי בודק את הפעילות של הניאגרה לאחר התיקון ומוודא שהיא פועלת כראוי.
אפשרות נוספת היא שיש תקלה במערכת הלחצנים של הדחת המים. לעיתים אחד הלחצנים תקוע ולכן אין אפשרות להדיח את המים. במקרה כזה מפרק איש השירות את לוח הלחצנים ובוחן את תפקודו. במידת הצורך הוא מתקן או משחרר את הלחצן. אם הבעיה חמורה אין ברירה אלא להחליף את הלחצנים ולראות לאחר מכן שהכול פועל באופן תקין.
אופציה נוספת היא שצינורות ההזנה המובילים ללחצנים סתומים עקב האבנית. יש לנקות את הצינורות על ידי לחץ של מים או אוויר ואם מדובר בכמות גדולה של אבנית עדיף להחליף את צינורות ההזנה כדי לאפשר זרימה של מים קולחים ללא הפרעות או חסימות.


 

מותגים/יצרנים

 

חלקים בניאגרה

 

ווצאפ - לתמונות ושאלות

 
- 0537739061 לתמונות מוצרים וייעוץ טכני

-  0508787508 שאלות ותאום שירות

אבטחה - גלישה בטוחה

 אתר מוגן - תקן SSI

סליקה בטוחה - תקן PCI
 

בית

שירות תיקונים

אודות

מוצרים

פרוייקטים

מאמרים

צור קשר

 

JBwebs-בניית אתרים

 

© כל הזכויות שמורות.2014

צור קשר

טלפון:

0537739061

דוא"ל:

galjb@bezeqint.net

כתובת:

יצחק שדה 6 בת-ים

צור קשר