ק.ב מוצרים ופרויקטים - KBgoods
חלקים לניאגרה סמויה 

מכירה שירות ותיקונים

 ניתן לשלוח תמונות לפריט המבוקש לווצאפ
       053-7739061 תקבלו מענה וייעוץ לפתרון

לשירות לקוחות
03-3749200
   
 
                                 

                            
משלוח חינם לקניה מעל 300 ש"ח
 
 
 
  אטמים | צינורות וניפלים | לחצנים | מצופים | מנגנונים - פעמון | חלקים - אחרים | מיכלי הדחה | מוצרים במבצע

תיקון ניאגרה סמויה חרסה                  

                      
    03-3749200   לשליחת תמונות 053-7739061
ניתן לבצע איסוף עצמי 24/6 בתאום מראש
                                                                                    
דף הבית >> מידע מקצועי >> תיקון ניאגרה סמויה חרסה
 
מפעל חרסה הוא מפעל ישראלי וותיק המייצר ניאגרות סמויות בטיב מעולה ובאיכות יוצאת דופן. ברוב הדירות החדשות או בבתים שעברו שיפוץ, הוקדשה מחשבה רבה לעיצוב וליופיו של המרחב ולכן הותקנו הניאגרות האסתטיות הללו לשביעות רצונם של בני הבית.
הניאגרה הסמויה הממוקמת מאחורי קיר בלוקים או גבס מקטינה את העומס שיוצרים כמות גדולה של כלים סניטריים בחדרי האמבטיה והשירותים ויוצרת מצב שבו רואים את האסלה הרגילה או התלויה בלבד. האפקט של התקנה בדרך זו היא תחושה ששטח חדר הרחצה הופך לגדול ולמרווח הרבה יותר. קל מאד להתקין ניאגרה זו אם פועלים על פי ההוראות הפשוטות והמדויקות של חרסה. אנשי המקצוע המודעים לכך, יודעים לבצע התקנה זו כהלכה וללא כל בעיה.

תיקון ניאגרה סמויה חרסה

באופן טבעי קורות מעת לעת תקלות בניאגרות הסמויות של חרסה. אנשי השירות שעברו הכשרה במפעל וקיבלו ידע מקצועי, עובדים בכך פרקי זמן ארוכים ולכן הם מיומנים ומנוסים. הם מסוגלים לבצע במהירות את כל התיקונים הנדרשים, כדי להחזיר את הניאגרה לפעילות תקינה שוטפת.

בעת התקנת הניאגרה של חרסה משאירים פתח שירות בגודל סטנדרטי הממוקם מאחורי הניאגרה הסמויה. באמצעות פתח זה אפשר להגיע עם הידיים לחלק הפנימי של הניאגרה ולבצע כל תיקון שנדרש. מעל פתח השירות ממוקמים לחצני ההדחה, מדובר בפריט אסתטי המוסיף יופי רב למרחב ומסתיר את קיומו של פתח השירות. בעת הצורך מפרקים את יחידת הלחצנים, מבצעים את התיקון ולאחר מכן מחזירים את לוח הלחצנים למקומו.
חלקי החילוף של ניאגרה סמויה של חרסה נמצאים תמיד במלאי כך שכל איש שירות מגיע לבית הלקוח עם מלוא הציוד ועל פי התקלה שנראית בשטח הוא מבצע את התיקון או מחליף את החלק שנשחק ללא זמן המתנה עד קבלת החלק הנחוץ.
מכיוון שמדובר בכלים סניטריים שעברו בקרה קפדנית בתום הליך הייצור, התקלות קורות בחלוף הזמן עקב בלאי טבעי ושחיקה. מצוף אשר זז ממקומו או נשחק, מנגנון שפעילותו השתבשה עקב בלאי, אטם שאינו מצליח לאטום לאחר פרק זמן ארוך וכו'.
במקרה של תקלה מהותית, בשלב ראשון סוגרים את ברז המים כדי לא ליצור הצפה נוספת בשירותים ובודקים את הנושא מכל היבטיו כדי להבין את שורש הבעיה. כשעולים על התקלה הספציפית, מתקנים את מה שנדרש או מחליפים את החלק ולאחר מכן פותחים שוב את הברז. מבצעים כמה פעולות הדחה הן של חצי כמות והן של מיכל מלא כדי לוודא שהניאגרה פועלת באופן סדיר וכמות המים שמצטברת במיכל היא הכמות הנכונה. ברוב המקרים התיקון יעצור באופן מידי את הנזילה ואפשר יהיה להשתמש בשירותים באופן סדיר.

יתרונות של ניאגרה סמויה חרסה

כשמתקינים בבית כלים סניטריים של חרסה, זוכים בשקט נפשי. מדובר בכלים שהאחזקה שלהם נוחה ביותר ואפשר בקלות לבצע בהם כל עבודה. מעבר לכך מדובר במפעל ישראלי שדואג לכך שתמיד אפשר יהיה לרכוש את מוצריו, וכך קיימת סבירות מאד נמוכה שלא תהיה אפשרות לתקן את הניאגרה הסמויה עקב חוסר בחלפים.
המים הקשים בישראל יוצרים אבנית בחלפים רבים, דבר המכביד על פעילותם ולעיתים משבש את פעילותם התקינה, כמו לדוגמה של צינורות ההזנה.
רוב החלפים עשויים מפלסטיק ועלותם אינה גבוהה. זו הסיבה שאנשי שירות רבים המגיעים לתקן תקלה כלשהי בניאגרה סמויה חרסה ממליצים ללקוח להקדים רפואה למכה ולהחליף גם אטמים ומוצרים נוספים כדי שלא יהיו תקלות נוספות בתקופה הקרובה עקב בלאי ושחיקה טבעיים.
 

 

מותגים/יצרנים

 

חלקים בניאגרה

 

ווצאפ - לתמונות ושאלות

 
- 0537739061 לתמונות מוצרים וייעוץ טכני

-  0508787508 שאלות ותאום שירות

אבטחה - גלישה בטוחה

 אתר מוגן - תקן SSI

סליקה בטוחה - תקן PCI
 

בית

שירות תיקונים

אודות

מוצרים

פרוייקטים

מאמרים

צור קשר

 

JBwebs-בניית אתרים

 

© כל הזכויות שמורות.2014

צור קשר

טלפון:

0537739061

דוא"ל:

galjb@bezeqint.net

כתובת:

יצחק שדה 6 בת-ים

צור קשר