ק.ב מוצרים ופרויקטים - KBgoods
חלקים לניאגרה סמויה 

מכירה שירות ותיקונים

 ניתן לשלוח תמונות לפריט המבוקש לווצאפ
       053-7739061 תקבלו מענה וייעוץ לפתרון

לשירות לקוחות
03-3749200
   
 
                                 

                            
משלוח חינם לקניה מעל 250 ש"ח
 
 
 
  אטמים | צינורות וניפלים | לחצנים | מצופים | מנגנונים - פעמון | חלקים - אחרים | מיכלי הדחה | מוצרים במבצע

תקלות ותיקון מצופים לניאגרה סמויה                  

                      
    03-3749200   לשליחת תמונות 053-7739061
ניתן לבצע איסוף עצמי 24/6 בתאום מראש
                                                                                    
דף הבית >> מידע מקצועי >> תקלות ותיקון מצופים לניאגרה סמויה
תיקון מצוף ניאגרה סמויה

אחת התקלות הקורות לעיתים קרובות יחסית בניאגרה הסמויה היא בעיה במצוף אשר מותקן במרכז הניאגרה הסמויה.

תיקון מצוף ניאגרה סמויה

המצוף שומר על נקודת האיזון של מפלס המים הקיים בתוך הניאגרה. במקרים רבים לוחצים על מיכל ההדחה כמה פעמים במיוחד הילדים, דבר שיוצר תקלה במצוף או לעיתים הוא נופל ואינו ממוקם במקום המיועד לו.

הניאגרה הסמויה אינה מתפקדת ללא המצוף ולכן יש לעשות כל שניתן כדי להחזירה למקומה. השיטה המומלצת היא הזמנה של איש שירות שיעלה מהר מאד על התקלה. הוא ישלוף דרך פתח השירות את המצוף שטבע ויתקין אותו בחזרה בתושבת שלו. אם המצוף נפגם או נשבר, חשוב להחליף אותו כדי שיבצע את תפקידו באופן מושלם.
מדובר בתיקון שהוא די מהיר וכל טכנאי ניאגרות סמויות יודע לבצע זאת. לרובם יש ברכב את כל החלפים הנדרשים כך שהוא מבצע זאת במהירות לשמחת בני הבית.
איש השירות מקפיד להתקין מצוף של חברה יצרנית זהה כדי ליצור התאמה מקסימלית. כל מצוף אחר לא יעניק את הסגירה ההרמטית ולכן לא יבצע את תפקידו כהלכה והתקלה תחזור שוב כי מהר מאד המצוף ייפול שוב למים.
בניאגרות הישנות שהיו גלויות התיקון היה הרבה יותר קל, פתחו את מכסה הניאגרה, איתרו את המצוף שנפל והרכיבו אותו שוב במקומו או התקינו מצוף חדש.
אף על פי שבניאגרה הסמויה התיקון מעט מורכב יותר, השיטה החדשה היא עדיפה כיוון שבדרך כלל אין תקלות ובכל ימי השנה חדר האמבטיה נראה גדול ומעוצב הרבה יותר כיוון ששטחו נראה הרבה יותר גדול מגודלו האמתי כי הניאגרה אינה נראית.

פתח השירות עבור תיקון ניאגרות סמויות

בעת התקנת הניאגרה הסמויה מאחורי קיר האריחים משאירים פתח שירות בגודל ספציפי כפי שקבע יצרן הניאגרה. לאחר ההתקנה מדביקים מעליו את האריחים כדי לשמור על יופיו של חדר האמבטיה.
לקוחות רבים מתלבטים אם לרכוש ניאגרה סמויה כי במקרה של תקלה יהיה צורך לפרק את האריחים דבר שייצור שיפוץ קטן ולכלוך ובלגן מיותר, דבר המרתיע מאד את בעלי הנכס. אך ברוב המקרים אין צורך לפרק את האריחים, פתח השירות הוא מספיק גדול כדי לטפל בכל צורך הקיים בתחזוקה השוטפת של הניאגרה הסמויה, טיפול במנגנון, המצוף או האטמים.
כשהטכנאי מגיע, כדאי לאפשר לו להחליף את חלקי הפלסטיק הנוספים כיוון שהם נשחקים עם הזמן ועלותם היא מאד נמוכה. זוהי דרך עדיפה מאשר שיהיה צורך לקרוא לו שוב בעוד כמה חודשים עקב אטם שנפל או מכל סיבה אחרת. עלות ההגעה של טכנאי פעם נוספת, תעלה יותר מערכו של החלק הפלסטי.

תקלה בניאגרה הסמויה

בניאגרה הסמויה יכולות לקרות כל מיני תקלות ולכן העצה החשובה ביותר היא להזמין טכנאי ובמקביל לסגור את הברז הראשי של המים כדי למנוע תרחיש של הצפה. כשהטכנאי יגיע, הוא יאתר את התקלה ובתום התיקון יפתח שוב את ברז המים כדי לוודא שהכול תקין.
אפשרות נוספת מעבר למצוף היא בעיה בלחצני המים. לעיתים הם נתקעים ולכן אין זרימת מים בניאגרה. איש השירות יבדוק אותם וגם את צינורות ההזנה ובמידת הצורך ישחרר אבנית מהצינורות או יחליף את הצינורות ואת הלחצנים כדי שהכול יתנהל כרגיל.
 

איש השירות של הניאגרה הסמויה

איש השירות של הניאגרה הסמויה מודע לעובדה שכל תקלה בניאגרה זקוקה לטיפול מידי. לכן הוא עושה כל שניתן כדי להגיע בהקדם לדירה כדי לתקן במידי את התקלה.
 
 

 

מותגים/יצרנים

 

חלקים בניאגרה

 

ווצאפ - לתמונות ושאלות

 
- 0537739061 לתמונות מוצרים וייעוץ טכני

-  0508787508 שאלות ותאום שירות

אבטחה - גלישה בטוחה

 אתר מוגן - תקן SSI

סליקה בטוחה - תקן PCI
 

בית

שירות תיקונים

אודות

מוצרים

פרוייקטים

מאמרים

צור קשר

 

JBwebs-בניית אתרים

 

© כל הזכויות שמורות.2014

צור קשר

טלפון:

0537739061

דוא"ל:

galjb@bezeqint.net

כתובת:

יצחק שדה 6 בת-ים

צור קשר