ק.ב מוצרים ופרויקטים - KBgoods
חלקים לניאגרה סמויה 

מכירה שירות ותיקונים

 ניתן לשלוח תמונות לפריט המבוקש לווצאפ
       053-7739061 תקבלו מענה וייעוץ לפתרון

לשירות לקוחות
03-3749200
   
 
                                 

                            
משלוח חינם לקניה מעל 300 ש"ח
 
 
 
  אטמים | צינורות וניפלים | לחצנים | מצופים | מנגנונים - פעמון | חלקים - אחרים | מיכלי הדחה | מוצרים במבצע

תיקון מצוף ניאגרה סמויה                  

                      
    03-3749200   לשליחת תמונות 053-7739061
ניתן לבצע איסוף עצמי 24/6 בתאום מראש
                                                                                    
דף הבית >> מידע מקצועי >> תיקון מצוף ניאגרה סמויה
בבתים רבים מתקינים בשנים האחרונות ניאגרה סמויה בחדרי השירותים והאמבטיה. כלי סניטרי זה נראה הרבה יותר מרשים מאשר הניאגרות הנורמטיביות המוכרות לנו ולכן לקוחות הנכנסים לדירה חדשה או מבצעים שיפוץ מאסיבי בדירה או בחדרי הרחצה מעדיפים לצעוד עם הקדמה ולהתקין ניאגרה סמויה בביתם.
קיימים הרבה מאד דגמים של ניאגרות סמויות המיוצרים על ידי יצרנים שונים בארץ ובחו"ל, אך שיטת העבודה הפנימית של הניאגרה הסמויה היא זהה ברוב הכלים הסניטריים הללו.

אופן התקנת הניאגרה הסמויה

הייחוד בניאגרה הסמויה הוא שלא רואים אותה כיוון שהיא ממוקמת מאחורי האריחים. לכן יש לבצע את ההתקנה שלה מראש באופן נכון ומוקפד כדי שאפשר יהיה גם לתקן תקלות אם יהיו בעתיד.
ההכנה מתבצעת טרם הדבקת האריחים על הקיר, מתקינים את הניאגרה מאחורי הקיר ולאחר מכן יוצרים פתח שירות אשר קצהו מגיע לחלק האחורי של המתקן. מוודאים שיש גישה מהפתח לחלקים השונים בניאגרה ולאחר מכן מדביקים את אריחי הקרמיקה בכל השטח שסביב פתח השירות.
בדרך זו יכול הטכנאי להכניס את היד פנימה ולתקן כל תקלה בניאגרה הסמויה ללא צורך בפירוק אריחי הקרמיקה, דבר שגוזל זמן ועלול גם לעלות סכום משמעותי ללקוח.

תיקון מצוף ניאגרה סמויה

המצוף הוא אחד החלקים המרכזיים בניאגרה, תפקידו הוא לבצע בקרה על כמות מים הקבועה המוזרמת באופן אוטומטי לניאגרה, הוא זה אשר מוודא שהמים אינם עוברים את קו המים שנקבע לכך. המצוף ממוקם במרכז המכשיר והוא אמור למנוע גלישה של המים החוצה.
במקרים שבהם נראה שיש הצפה או נזילה של מים יש לבדוק מהי התקלה. אם המצוף זז עם הזמן, הוא אינו ממוקם במקום המיועד לכך ולכן אינו מבצע את תפקידו. דרך פתח השירות מוציאים את המצוף הקיים מזיזים, מאזנים באמצעות הברגה ומקבעים אותו כדי שימוקם בדיוק המיועד לכך. לחילופין אפשר לשלוף את המצוף הישן אם הוא נשחק ומצבו בלוי ולהתקין במקומו מצוף חדש.
חשוב מאד להתקין מצוף זהה למצוף הקיים בהתאם ליצרן הניאגרה. התקנה של מצוף שאינו זהה עלולה לא להתאים באופן מושלם ולכן הנזילה תמשיך. יש לוודא מראש עם אנשי השירות שהם מחזיקים את הדגם הספציפי.
אף על פי שפתח השירות אינו גדול, הוא מספיק כדי לבצע את רוב התיקונים הנדרשים כמו לדוגמה תיקון מצוף, החלפת אטמים או מנגנון על פי הצורך.

תקלות נוספות בניאגרה הסמויה

באופן טבעי צצות מדי פעם תקלות בניאגרה הסמויה. כשמגיע איש שירות ומבצע תיקון או החלפה של המצוף רצוי בהזדמנות זו להחליף גם את האטמים שנשחקים עם הזמן ולבדוק את הפריטים הנוספים כמו המנגנון או הפעמון. איש השירות כבר נמצא במקום ועדיף למנוע מראש את התקלה הבאה ולהחליף במידת הצורך גם את החלפים האחרים. כמו כן כדאי לבדוק את הלחצנים וצינורות ההזנה, לוודא שהם פועלים בכמות ובחצי כמות, פעילות לא תקינה שלהם עלולה גם היא להיות אחד מהגורמים לנזילה. המים הקשים בישראל סותמים לפעמים את הצינורות הללו ואינם מאפשרים זרימה של מלוא הכמות הנדרשת לניאגרה וכשלוחצים על המנגנון שוב ושוב, פעולת המצוף משתבשת.
העלויות של רוב חלפי הפלסטיק הן מינוריות ולכן כדאי להיערך מראש ולהחליף את הפריטים הבסיסיים וכך למנוע את התקלה הבאה ששוב תיצור אי נעימות וחוסר יכולת להשתמש בשירותים הביתיים.
אנשי השירות מודעים לבעייתיות בכל תקלה בניאגרה הסמויה ולכן עושים כל שניתן כדי להגיע במהירות ולטפל באופן יעיל בתקלה שנוצרה.
 

 

מותגים/יצרנים

 

חלקים בניאגרה

 

ווצאפ - לתמונות ושאלות

 
- 0537739061 לתמונות מוצרים וייעוץ טכני

-  0508787508 שאלות ותאום שירות

אבטחה - גלישה בטוחה

 אתר מוגן - תקן SSI

סליקה בטוחה - תקן PCI
 

בית

שירות תיקונים

אודות

מוצרים

פרוייקטים

מאמרים

צור קשר

 

JBwebs-בניית אתרים

 

© כל הזכויות שמורות.2014

צור קשר

טלפון:

0537739061

דוא"ל:

galjb@bezeqint.net

כתובת:

יצחק שדה 6 בת-ים

צור קשר