ק.ב מוצרים ופרויקטים - KBgoods
חלקים לניאגרה סמויה 

מכירה שירות ותיקונים

 ניתן לשלוח תמונות לפריט המבוקש לווצאפ
       053-7739061 תקבלו מענה וייעוץ לפתרון

לשירות לקוחות
03-3749200
   
 
                                 

                            
משלוח חינם לקניה מעל 300 ש"ח
 
 
 
  אטמים | צינורות וניפלים | לחצנים | מצופים | מנגנונים - פעמון | חלקים - אחרים | מיכלי הדחה | מוצרים במבצע

תיקון ניאגרה סמויה בתל אביב                  

                      
    03-3749200   לשליחת תמונות 053-7739061
ניתן לבצע איסוף עצמי 24/6 בתאום מראש
                                                                                    
דף הבית >> מידע מקצועי >> תיקון ניאגרה סמויה בתל אביב

תיקון ניאגרה סמויה בתל אביב מתבצע על ידי אנשי מקצוע מיומנים שלנו אשר למדו את אופן ביצוע התיקונים השונים בקורסים מקצועיים והם יודעים איך לטפל בכל תקלה שקורית עם הזמן.
התיקון דומה בדרך כלל לתיקונן של הניאגרות הישנות אך שיטה העבודה היא אחרת ולכן יש ללמוד היטב את אופן הביצוע ורק לאחר מכן אנו מאפשרים לעובדים לעסוק בכך.

תיקון ניאגרה סמויה בתל אביב

הצוותים שלנו נמצאים לאורך רוב שעות היום בתל אביב ולכן הם מגיעים תוך פרק זמן קצר יחסית לכל קריאת שירות ברחבי העיר. אנחנו מודעים לעובדה שתיקון של ניאגרה סמויה היא קריאת שירות דחופה כיוון שהיא משבשת את החיים בבית במיוחד בדירות שיש בהם אסלה אחת בלבד. לכן, אנו מתייחסים לכך בחשיבות גבוהה ויוצאים אל הלקוח במהירות האפשרית.

בדיקת הניאגרה

בשלב הראשון איש השירות שלנו בוחן את מצב הניאגרה ואת מצב החלפים שלה. קיימות כמה תקלות שקורות מעת לעת עקב בלאי טבעי של חלקי הפלסטיק.
אטם הגומי נקרע לעיתים וכך אין אטימה בניאגרה והמים נוזלים החוצה. במקרה כזה סוגרים את ברז המים הראשי עד הגעת הטכנאי כדי שלא תהיה הצפה בבית. אם המצוף נפל או נשבר, מיכל ההדחה אינו פועל ואי אפשר להדיח מיכל מלא מים או חצי מיכל. גם המנגנון המווסת את העבודה נסדק לא אחת ולכן אינו מסוגל לבצע את מלוא העבודה הנדרשת ממנו.
בכל המקרים הללו מחליפים את חלקי הפלסטיק שנשחקו ומתקינים במקומם חלפים חדשים. חלקי הפלסטיק הם איכותיים אך לאור המים הקשים בישראל והפעילות הרבה של הניאגרה החלפים נשחקים באופן טבעי וצריך להחליף אותם בחדשים. מחיר כל אחד מהפריטים הללו אינו יקר ולכן כשהטכנאי כבר נמצא בבית, כדאי להחליף את כולם וכך לחסוך הן את עוגמת הנפש אם תהיה תקלה חוזרת וגם את הגעתו של הטכנאי בעוד שבוע או יותר, דבר שיעלה לכם סכום נוסף וחבל.
לאחר החלפת החלקים הנדרשים, הטכנאים בוחנים את הניאגרה הסמויה ואת פעילותה כדי לוודא שאין כל תקלה ושאפשר להפעיל אותה כרגיל.

פתח התיקון של ניאגרה סמויה

בעת התקנת הניאגרה אנו מכינים פתח סמוי הממוקם מאחורי הקיר. דרכו אפשר לבצע את כל הפעולות הנדרשות בתוך הניאגרה באפן קל ונוח. לאחר הכנת הפתח בגודל הנדרש, מדביקים את אריחי הקרמיקה על כל הקיר תוך השארת פתח השירות פתוח לצורך תיקונים עתידיים.
ברוב המקרים אין כל צורך בשבירת הקיר או ביצוע עבודות בינוי שונות לצורך תיקונים שונים בניאגרה הסמויה.
הימצאותה של הניאגרה באופן מוסתר מרחיבה את החלל של חדר האמבטיה ולכן הנראות שלו היא גדולה. אם מדובר בחדר שהותקנו בו כלים סניטריים לא מכבר הרי שמדובר בחדר חדשני, יפהפה  ומעוצב בהתאם לטרנדים החדשים.

לחצני הניאגרה

מיקום נוסף שהוא רגיש ומתקלקל לא אחת הוא לוח הלחצנים. לחיצה על אחד מהלחצנים מפעילה את מלוא מיכל ההדחה או את מחציתו. לעיתים הלחצנים נתקעים ואינם פעילים כלל או רק לחצן אחד פעיל. במקרה זה מוציאים את כל היחידה ובודקים את מצבה. לעיתים מדובר בתיקון קטן והמצב חוזר לקדמותו ולפעמים מדובר בתקלה מהותית ויש צורך להתקין יחידה חדשה.
 
הצוותים המיומנים שלנו ישמחו להעניק לכם שירותי תיקון של ניאגרה סמויה בכל רחבי תל אביב. תוך איתור התקלות ותיקונן באופן יעיל, מהיר ואיכותי לשביעות רצונם המלא של הלקוחות השונים, תוך חיוב הלקוח בסכום הוגן והגון. 
 

 

מותגים/יצרנים

 

חלקים בניאגרה

 

ווצאפ - לתמונות ושאלות

 
- 0537739061 לתמונות מוצרים וייעוץ טכני

-  0508787508 שאלות ותאום שירות

אבטחה - גלישה בטוחה

 אתר מוגן - תקן SSI

סליקה בטוחה - תקן PCI
 

בית

שירות תיקונים

אודות

מוצרים

פרוייקטים

מאמרים

צור קשר

 

JBwebs-בניית אתרים

 

© כל הזכויות שמורות.2014

צור קשר

טלפון:

0537739061

דוא"ל:

galjb@bezeqint.net

כתובת:

יצחק שדה 6 בת-ים

צור קשר