ק.ב מוצרים ופרויקטים - KBgoods
חלקים לניאגרה סמויה 

מכירה שירות ותיקונים

 ניתן לשלוח תמונות לפריט המבוקש לווצאפ
       053-7739061 תקבלו מענה וייעוץ לפתרון

לשירות לקוחות
03-3749200
   
 
                                 

                            
משלוח חינם לקניה מעל 300 ש"ח
 
 
 
  אטמים | צינורות וניפלים | לחצנים | מצופים | מנגנונים - פעמון | חלקים - אחרים | מיכלי הדחה | מוצרים במבצע

חלקים לפי חברות/יצרנים
 שוואב - SCHWAB
 סניט - SANIT
 ויסה
 אוליבר - OLIVER
גרואה
 טסה 
 מאפה 
ליב 
 אלקה 
 ולסיר
   וייגה - VIEGA
ויטרה
  ג'ומו
פלסאון
   חרסה
  ג'ורג' פישר

ג'קוב דלפון  

תיקון ניאגרה סמויה דולפת                  

                      
    03-3749200   לשליחת תמונות 053-7739061
ניתן לבצע איסוף עצמי 24/6 בתאום מראש
                                                                                    
דף הבית >> מידע מקצועי >> תיקון ניאגרה סמויה דולפת

ניאגרה סמויה דולפת

ניאגרה סמויה היא ניאגרה אשר מותקנת בתוך הקיר מאחרי האסלה. הסיבה להעדפתה היא הרצון במראה אסתטי יותר בחדר  השירותים. כל המבנה שלה אינו נראה לעין חוץ מידיות או כפתורי ההפעלה שהינם חיצוניים.

אסלה דו כמותית ומכילה כ 6 ליטר מים. קיים בה מנגנון שטיפה מפוצל אשר מאפשר שני סוגי הדחות קצובות: הדחה של 6 ליטר הדרושה לפינוי מוצקים, והדחה של 4.5 ליטר הדרושה לפינוי נוזלים.

חלקים שונים בניאגרה עלולים להתקלקל והתוצאה יכולה להיות דליפה ממנה או השבתתה המוחלטת. בשני  המקרים יש צורך לתקן אותה ואת העבודה הזאת עושה אינסטלאטור המתמחה בתיקוני ניאגרות כמו גם בתיקוני אינסטלאציה אחרים.

שיפוצניקים ובעלי מקצוע אחרים יודעים אף הם לטפל בנזילות מניאגרה סמויה דולפת. במקרים רבים, ניתן להזמינם בהתראה קצרה מראש, במקרים והם אינם פנויים ניתן לסגור את ברז המים הצמוד לניאגרה או את ברז המים  הראשי בבית. ניתן לתקן כל ניאגרה סמויה דולפת באמצעות פתח השירות שלה.

איתור נזילה נעשה בקלות רבה. נזילת מים חזקה ניתן לראות בעיניים. כאשר יש חשד לנזילה ניתן להניח נייר טואלט במקום החשוד. אם הוא נרטב אזי קיימת נזילה. וידוא מוחלט ניתן לעשות על ידי שפיכת צבע מאכל למים שבמיכל  ההדחה.

במידה וצבע המים באסלה משתנה בהתאם לצבע שנבחר, אזי הנזילה בניאגרה היא ודאית מומחה לתיקון ניאגרה סמויה דולפת יבצע את עבודת התיקון על הצד הטוב ביותר דרך פתח השירות. יש לשלוף את לחצני ההדחה שמשמשים אף כמכסה לפתח השירות. בשלב הבא יש לפרק את פאנל הפלסטיק המצוי שם באמצעות מברג. יש צורך לסגור את ברז המים ולפרק את המצוף. לאחר שליפת המצוף ניתן יהיה להחליף את הגומיות.

כל החלקים יוחזרו למקומם בסדר הפוך. במקרים מורכבים יותר לא יהיה מנוס משבירת  אריחי הקיר על מנת לחשוף את מיכל ההדחה ולתקנו. במקרים רבים וכאשר התקלה רב מערכתית, מומלץ להחליף את כל הניאגרה בחדשה.

גם אנשים אשר מתמצאים עבודות תיקונים שונים בבית יכולים לרכוש חלקי ניאגרה ולתקן את  הנזילות בעצמם, ובכך, לחסוך את דמי השירות. חנויות ומשווקים המוכרים ציוד לניאגרה מחזיקים ברשותם אטמים (לאטמים איכותיים) מתאימים וחלקי חילוף אחרים וניתן לרכוש אותם במחירים סבירים מאוד. נזילות בניאגרה קורות, לרוב, בגלל אטמים שאינם תקינים. אטמים עשויים מסוגי גומי או מסיליקון. יש מקרים בהם מתקינים אטמים שאינם תקניים ואינם בגודל המתאים לניאגרה ואז קורות הנזילות. יש מקרים של בלאי שנוצר עקב שחיקת האטמים.  תקלה אחרת עלולה לקרות כאשר התקינו חלקי ניאגרה שלא על פי הספר ואז לאורך זמן נוצרו תקלות או בלאי בגומיות וזה מה שגרם לנזילות. נזילות אחרות עלולות לקרות עקב שבר או בלאי במצוף אשר במנגנון שלה. סדק בניאגרה הסמויה עצמה עלול לגרום אף הוא לנזילות ועוד.
 
 


קנייה עם ביטחון

מוסמכים לתקן - PCI DSS LEVEL 1
אתר מובטח בתקן - SSL
 * פרטי כ"א לא נשמרים בשרת החברה
* אופן התשלום לפי בחירת הלקוח

מספר חברות - 67731

 

מותגים/יצרנים

 

חלקים בניאגרה

 

ווצאפ - לתמונות ושאלות

 
- 0537739061 לתמונות מוצרים וייעוץ טכני

-  0508787508 שאלות ותאום שירות

אבטחה - גלישה בטוחה

 אתר מוגן - תקן SSI

סליקה בטוחה - תקן PCI
 

בית

שירות תיקונים

אודות

מוצרים

פרוייקטים

מאמרים

צור קשר

 

JBwebs-בניית אתרים

 

© כל הזכויות שמורות.2014

צור קשר

טלפון:

0537739061

דוא"ל:

galjb@bezeqint.net

כתובת:

יצחק שדה 6 בת-ים

צור קשר