ק.ב מוצרים ופרויקטים - KBgoods
חלקים לניאגרה סמויה 

מכירה שירות ותיקונים

לרכישה
03-3749200
שלוחה - 2
לשירות
03-3749200
שלוחה - 1
   
 
                                 רכישה עם איסוף עצמי בתאום מראש

                            
 משלוח חינם להזמנה מעל 350 ₪  

 
 
 
 
  אטמים | צינורות וניפלים | לחצנים | מצופים | מנגנונים - פעמון | חלקים - אחרים | מוצרים במבצע

חלקים לפי חברות/יצרנים
 שוואב - SCHWAB
 סניט - SANIT
 ויסה
 אוליבר - OLIVER
גרואה
 טסה 
ליב 
 ולסיר
   וייגה - VIEGA
ויטרה
  ג'ומו
פלסאון
   חרסה
  ג'ורג' פישר

ג'קוב דלפון  

   
קנייה עם ביטחון
 * פרטי כ"א לא נשמרים בשרת החברה
* אופן התשלום לפי בחירת הלקוח

תיקון ניאגרה סמויה דולפת                  

                        
 איסוף עצמי בתאום מראש    03-3749200 
                                                                                    
דף הבית >> מידע מקצועי >> תיקון ניאגרה סמויה דולפת

ניאגרה סמויה דולפת

ניאגרה סמויה היא ניאגרה אשר מותקנת בתוך הקיר מאחרי האסלה. הסיבה להעדפתה היא הרצון במראה אסתטי יותר בחדר  השירותים. כל המבנה שלה אינו נראה לעין חוץ מידיות או כפתורי ההפעלה שהינם חיצוניים.

אסלה דו כמותית ומכילה כ 6 ליטר מים. קיים בה מנגנון שטיפה מפוצל אשר מאפשר שני סוגי הדחות קצובות: הדחה של 6 ליטר הדרושה לפינוי מוצקים, והדחה של 4.5 ליטר הדרושה לפינוי נוזלים.

חלקים שונים בניאגרה עלולים להתקלקל והתוצאה יכולה להיות דליפה ממנה או השבתתה המוחלטת. בשני  המקרים יש צורך לתקן אותה ואת העבודה הזאת עושה אינסטלאטור המתמחה בתיקוני ניאגרות כמו גם בתיקוני אינסטלאציה אחרים.

שיפוצניקים ובעלי מקצוע אחרים יודעים אף הם לטפל בנזילות מניאגרה סמויה. במקרים רבים, ניתן להזמינם בהתראה קצרה מראש, במקרים והם אינם פנויים ניתן לסגור את ברז המים הצמוד לניאגרה או את ברז המים  הראשי בבית. ניתן לתקן כל ניאגרה סמויה באמצעות פתח השירות שלה.

איתור נזילה נעשה בקלות רבה. נזילת מים חזקה ניתן לראות בעיניים. כאשר יש חשד לנזילה ניתן להניח נייר טואלט במקום החשוד. אם הוא נרטב אזי קיימת נזילה. וידוא מוחלט ניתן לעשות על ידי שפיכת צבע מאכל למים שבמיכל  ההדחה.

במידה וצבע המים באסלה משתנה בהתאם לצבע שנבחר, אזי הנזילה בניאגרה היא ודאית מומחה לתיקון ניאגרה סמויה דולפת יבצע את עבודת התיקון על הצד הטוב ביותר דרך פתח השירות. יש לשלוף את לחצני ההדחה שמשמשים אף כמכסה לפתח השירות. בשלב הבא יש לפרק את פאנל הפלסטיק המצוי שם באמצעות מברג. יש צורך לסגור את ברז המים ולפרק את המצוף. לאחר שליפת המצוף ניתן יהיה להחליף את הגומיות.

כל החלקים יוחזרו למקומם בסדר הפוך. במקרים מורכבים יותר לא יהיה מנוס משבירת  אריחי הקיר על מנת לחשוף את מיכל ההדחה ולתקנו. במקרים רבים וכאשר התקלה רב מערכתית, מומלץ להחליף את כל הניאגרה בחדשה.

גם אנשים אשר מתמצאים עבודות תיקונים שונים בבית יכולים לרכוש חלקי ניאגרה ולתקן את  הנזילות בעצמם, ובכך, לחסוך את דמי השירות. חנויות ומשווקים המוכרים ציוד לניאגרה מחזיקים ברשותם אטמים (לאטמים איכותיים) מתאימים וחלקי חילוף אחרים וניתן לרכוש אותם במחירים סבירים מאוד. נזילות בניאגרה קורות, לרוב, בגלל אטמים שאינם תקינים. אטמים עשויים מסוגי גומי או מסיליקון. יש מקרים בהם מתקינים אטמים שאינם תקניים ואינם בגודל המתאים לניאגרה ואז קורות הנזילות. יש מקרים של בלאי שנוצר עקב שחיקת האטמים.  תקלה אחרת עלולה לקרות כאשר התקינו חלקי ניאגרה שלא על פי הספר ואז לאורך זמן נוצרו תקלות או בלאי בגומיות וזה מה שגרם לנזילות. נזילות אחרות עלולות לקרות עקב שבר או בלאי במצוף אשר במנגנון שלה. סדק בניאגרה הסמויה עצמה עלול לגרום אף הוא לנזילות ועוד.