ק.ב מוצרים ופרויקטים - KBgoods
חלקים לניאגרה סמויה 

מכירה שירות ותיקונים

לרכישה
03-3749200
שלוחה - 2
לשירות
03-3749200
שלוחה - 1
   
 
                                 רכישה עם איסוף עצמי בתאום מראש

                            
 משלוח חינם להזמנה מעל 350 ₪  

 
 
 
 
  אטמים | צינורות וניפלים | לחצנים | מצופים | מנגנונים - פעמון | חלקים - אחרים | מוצרים במבצע

חלקים לפי יצרנים
 שוואב - SCHWAB
 סניט - SANIT
 ויסה
 אוליבר - OLIVER
גרואה
 טסה 
ליב 
 ולסיר
   וייגה - VIEGA
ויטרה
  ג'ומו
פלסאון
   חרסה
  ג'ורג' פישר

ג'קוב דלפון  

   
קנייה עם ביטחון
 * פרטי כ"א לא נשמרים בשרת החברה
* אופן התשלום לפי בחירת הלקוח

חלקי ניאגרה סמויה דולפת                  

                        
 איסוף עצמי בתאום מראש    03-3749200 
                                                                                    
דף הבית >> מידע מקצועי >> חלקי ניאגרה סמויה דולפת

ניאגרה סמויה דולפת

ניאגרה, או בשמה האחר מיכל הדחה, היא האביזר שבו נמצאים המים אשר מדיחים את האסלה לאחר שאנשים עושים בה את צרכיהם. יש ניאגרות אותן מתקינים על האסלה. בכל אסלה יש מגרעת שעליה ניתן להניח את הניאגרה ואליה מחברים את הצנרת המתאימה. בשנים האחרונות מקובל לעשות שימוש עם ניאגרה סמויה שמותקנת בתוך הקיר. כפתור ההדחה החיצוני הוא הגלוי ודרכו מתפעלים את  הניאגרה. הניאגרות  המודרניות הן בעלות מיכלים גדולי של כ 6 ליטר כאשר המנגנונים הינם מפוצלים ומסוגלים לספק שתי כמויות מים. אחת בכמות של 6 ליטר שנועדה לסילוק מוצקים, ואחרת בכמות של 4.5 ליטר שנועדה לסילוק נוזלים.

בכל ניאגרה יש מנגנון אשר מהווה, למעשה, את ליבו של מיכל האסלה. תפקידו הוא לקבוע את כמות המים הנדרשת להדחה. הוא או חלקים בו עלולים להתקלקל ואז אין מנוס מלתקנו ולהחליף חלקים מקולקלים בו. לחילופין וכאשר התקלה הינה חמורה יותר ורב מערכתית, תיקון ניאגרה סמויה דולפת, לא יעזור ויש להחליף את כל המנגנון. במקרים רבים מעדיפים בעלי הבית להחליף את כל הניאגרה באחרת חדשה. תקלות יכולות לנבוע מחבלות, מבלאי, מתיקון קודם אשר במהלכו לא הוכנסו חלקי חילוף תקניים, בעת ביצוע שיפוצים כללים לשירותים ועוד. את התיקונים מבצעים אינסטלטורים ובעלי מקצוע אחרים בתחום  השיפוצים. גם אדם פרטי שמתמצא בעבודות אלו יכול לרכוש חלקי חילוף לניאגרה סמויה ולתקנה בעצמו.


מבחינים בחלקי חילוף שונים: קיים כמובן המנגנון הראשי בניאגרה וניתן למצוא מספר סוגים של מנגנונים כאלו. חלקים אחרים שמרכיבים את  המנגנון או מתחברים אליו הם: תושבת מנגנון, מצופים מסוגים שונים, כבלים בצבעים שונים, גשר מנגנון, תפס מנגנון, לחצני מנגנון מגוונים, ברגים ללחצני מנגנון, גמל לחצן, בלוק מנגנון, תושבת מנגנון, גשר ניאגרה סמויה. מוט הפעלה לניאגרה סמויה, מצופים לניאגרה סמויה, תפס מצוף ניאגרה סמויה, מתאם לתפס מצוף חדש, קסטת הפעלה ניאגרה סמויה, ברז חיבור לניאגרה סמויה, אטמים, העשויים סיליקון או חומרים אחרים. בנוסף לחלקים אלו שמהווים חלק מהמנגנון המכאני, יש חלקים השייכים למסגרת. החיצונית בהם: מוטות ותפסנים למסגרת. מסגרת לחצן ועוד.

אל הניאגרה מתחברים שני צינורות. הראשון הוא צינור להזנת מים נקיים. צינור זה הינו צר קוטר, קצר יחסית, וגמיש. הצינור השני הוא בעל קוטר גדול יותר ואליו מוזרמים מי  הניאגרה המודחים. הוא יכול לקלוט מוצקים שונים אותם הוא מעביר באמצעות צנרת תת קרקעית אל בור הביוב שבחצר הבית. קיימים אטמים וניפלים  שונים אשר מורכבים בחיבורים  השונים שבן הצנרת לאסלה. הם נועדו, בין היתר, למנוע נזילות. מומלץ לרכוש חלקי חילוף אלו אצל משווקים בעלי מוניטין אשר מחזיקים סוגים שונים מהם. הם משווקים מוצרי איכות תקניים שמחזיקים מעמד זמן רב ללא בלאי. ניאגרות אמורות לפעול ביעילות ותחת לחצי מים וכדאי להתקין בהם חלקי חילוף איכותיים במיוחד.