ק.ב מוצרים ופרויקטים - KBgoods
חלקים לניאגרה סמויה 

מכירה שירות ותיקונים

 ניתן לשלוח תמונות לפריט המבוקש לווצאפ
       053-7739061 תקבלו מענה וייעוץ לפתרון

לשירות לקוחות
03-3749200
   
 
                                 

                            
משלוח חינם לקניה מעל 300 ש"ח
 
 
 
  אטמים | צינורות וניפלים | לחצנים | מצופים | מנגנונים - פעמון | חלקים - אחרים | מיכלי הדחה | מוצרים במבצע

חלקים לפי חברות/יצרנים
 שוואב - SCHWAB
 סניט - SANIT
 ויסה
 אוליבר - OLIVER
גרואה
 טסה 
 מאפה 
ליב 
 אלקה 
 ולסיר
   וייגה - VIEGA
ויטרה
  ג'ומו
פלסאון
   חרסה
  ג'ורג' פישר

ג'קוב דלפון  

חלקי חילוף לאסלות                  

                      
    03-3749200   לשליחת תמונות 053-7739061
ניתן לבצע איסוף עצמי 24/6 בתאום מראש
                                                                                    
דף הבית >> מידע מקצועי >> חלקי חילוף לאסלות

האביזר החיוני והעיקרי בכל ניאגרה סמויה הוא כמובן האסלה. ניתן למצוא מגוון רחב של אסלות והן שונות זו מזו במפרט שלהן. אל האסלה מתחברים שני צינורות - סט ניפלים ואביזרי התקנה. האחד הוא צינור המזין מים נקיים אליה והוא דק יחסית. הצינור השני הוא עבה ומתחבר אל תחתית האסלה ונועד לפינוי מי האסלה המודחים. תוכן מי השופכין של האסלה יכול להיות רב, ומשום כך,  הצינור הוא בעל קוטר רחב, יחסית, הוא מוביל אל מחוץ לבית אל בורות הביוב הביתיים אליהם מתנקזים כל המים  המשומשים בבית. משם הם זורמים בצנרת תת קרקעית אל מערכת הביוב המקומית  או ישירות אל המערכת הארצית.
 
כל סוגי הצנורות המתחברים לאסלה עלולים להתקלקל מסיבות שונות. לעיתים נוצר חור בצנרת, בגלל פגיעה, חבלה או שבר. יש מצבים בהם הם מתבלים לאורך השנים. לעיתים, מבצעים עבודת שיפוצים לחדרי השירותים. או עבודת תחזוקה אשר במסגרתה מתברר כי יש חלקים בלויים במיכל הניאגרה הסמויה. מערכת חשובה שעלולה להתקלקל ולצאת מכלל שימוש היא  הניאגרה עצמה. התקלה יכולה להיות כללית, כלומר: ניאגרה סמויה שמושבתת, או תקלה ברכיבים פנימיים דוגמת , מנגנון, אטם לניאגרה, מצופים וכדומה. בכל מקרה כזה ואחרים נוספים, יש צורך להחליף את  החלקים הללו. את העבודה הזאת מבצע טכנאי ניאגרות סמויות שמתמחה בתיקון של ניאגרה סמויה.אנשים שמתמצאים בנושא יכולים לרכוש חלקי חילוף לאסלות מתאימים ולבצע תיקון עצמי - מומלץ לקבל ייעוץ מגורם מוסמך.
 
 חלקי חילוף לאסלות

קיימים מספר חלקים בניאגרה. החלק המרכזי ולב הניאגרה הוא המנגנון שתפקידו לקבוע את כמות המים הנדרשת להדחה חלקית או מלאה. יש מנגנונים לניאגרה סמויה שמותקנת בתוך הקיר או ניאגרה רגילה שמעמידים אותה על חלקה האחורי של האסלה. ניתן למצוא מנגנונים מסוגים שונים. בכל מנגנון יש מצופים, ראש מנגנון. גשר מנגנון, כבלים, תושבת מנגנון וכדומה. עקרון ההפעלה של כל  המנגנונים דומה. המים המתמלאים בניאגרה מרימים את  המצוף שקיים במנגנון כלפי מעלה והדבר גורם לכך שייווצר לחץ מכני שיפסיק את הזרמת מים למיכל בגובה מפלס מסוים, וזאת עד להדחה הבאה. תקלה מסוגים שונים במנגנון עלולה לגרום לכך שהוא יושבת ויהיה צורך להחליף בו חלקים או להחליפו כליל. לרוב, נוהגים להחליף את כל המנגנון או כל הניאגרה.

חלקים אחרים הם: סולם הפעלה ניאגרה, גמל – לחצן, ברגים לגמל לחצן, מוט הפעלה, בלוק ניאגרה, גשר ניאגרה, מנוף הפעלה, תופס מצוף ומתאם לתופס מצוף, מסגרת לחצן ניאגרה סמויה, קסטת הפעלה ניאגרה סמויה, ברז חיבור למצוף ניאגרה ועוד. כל אלו הינם חלקים המתאימים לניאגרה סמויה. בתחתית הניאגרה מניחים אטמי סיליקון שתפקידם למנוע נזילות מתוך  הניאגרה החוצה.  מומלץ לרכוש את כל המוצרים האלו אצל משווק בעל מוניטין בתחום. ניתן למצוא את  החלקים באתר אינטרנט השייך למשווק. ניאגרה אמורה לפעול לאורך זמן ותחת לחצי מים. משום כך, רצוי  שהחלקים יהיו איכותיים ביותר. משווק בעל מסורת מחזיק במלאי חלקי חילוף לאסלות מסוגים רבים.


קנייה עם ביטחון

מוסמכים לתקן - PCI DSS LEVEL 1
אתר מובטח בתקן - SSL
 * פרטי כ"א לא נשמרים בשרת החברה
* אופן התשלום לפי בחירת הלקוח

מספר חברות - 67731

 

מותגים/יצרנים

 

חלקים בניאגרה

 

ווצאפ - לתמונות ושאלות

 
- 0537739061 לתמונות מוצרים וייעוץ טכני

-  0508787508 שאלות ותאום שירות

אבטחה - גלישה בטוחה

 אתר מוגן - תקן SSI

סליקה בטוחה - תקן PCI
 

בית

שירות תיקונים

אודות

מוצרים

פרוייקטים

מאמרים

צור קשר

 

JBwebs-בניית אתרים

 

© כל הזכויות שמורות.2014

צור קשר

טלפון:

0537739061

דוא"ל:

galjb@bezeqint.net

כתובת:

יצחק שדה 6 בת-ים

צור קשר